Tedarikçiler

Gül Ecza, Tedarikçilerin piyasadaki ürün arzlarını genişletmek konusunda uzmanlaşmış olup, onlara bu alanda yenilikçi ve sonuç odaklı destekler vermektedir.

Gül Ecza Deposu; GDP Standartlarını eksiksiz takip eden, özellikle soğuk zincir dağıtımında uzmanlaşmış tedarik zinciri yönetim modeline sahiptir.

Tüm kılavuzlar ve mevzuatlar ile uyum içinde oluşturduğu SOP’ler (standard operating procedure) ve Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak yapılan denetimler harici düzenlenen iç denetimler sayesinde sağlık sektöründe uluslararası standartlarda bir hizmet sunmaktadır.

Tedarikçilerine veri temini dahil geniş yelpazeli destek hizmetleri sunan Gül Ecza Deposu, operasyon, uygulama, dağıtım modeli, bakım, operasyonel verimlilik başta olmak üzere tedarikçilerin talep ettiği her konuda tedarikçilerle tüm Know-How’ını paylaşır, onlarla yakın işbirlikleri ve ortaklıklar kurar.

Tedarikçilerin, müşterilerine kesintisiz ürün tedariki sağlaması adına kusursuz operasyon yönetimine sahip olan Gül Ecza, tedarikçilere ürünlerini çeşitli enstrümanlarla tanıtmak üzere de hizmet ve destek vermektedir.

Eczaneleri toplum sağlık bakım hizmetlerinin merkezinde konumlandıran Gül Ecza Deposu, tüm iş ortaklarının ihtiyaçlarına yanıt verecek yenilikçi hizmetler geliştirmek için kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Gül Ecza deposunun nihai hedefi, tüm iş ortaklarına artı değer yaratabilmektir.

Paydaşlarımız